KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498237
nr 1249 8237
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Björkar. Olja på pannå, signerad. 37x45
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:01:49
18/4 16:28:27
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt